Nové EKG ECG100L

 

ECG100L

 

Nový EKG přístroj ECG100L byl navržen s ohledem na snadnou obsluhu a portabilitu v souladu s uznávanými standardy kvality Cardioline. Na přístroj je poskytována záruka v délce 5 let, což z něj činí bezkonkurenčně nejspolehlivější zařízení na trhu přímopíšících EKG přístrojů v rámci ČR.

Obsluha je velice snadná a přehledná i díky brilantnímu 5 palcovému barevnému dotykovému displeji a speciálním funkčním tlačítkům pro rychlou operaci.

Uživatel je veden procesem pořízení EKG záznamu krok za krokem, od umístění elektrod až po kontrolu kvality, pořízení, tisk a ukládání do paměti.

EKG záznam ať už automatický, ruční, s rytmickým svodem nebo STATIM EKG lze alternativně získat stiskem jediného tlačítka.

Soubory EKG lze ukládat přímo v paměti přístroje nebo je prostřednictvím USB kabelu nebo USB flash exportovat do počítače.

Interpreter Glasgow

EKG ECG100L navíc obsahuje špičkový interpretační algoritmus Glasgow. Algoritmus Glasgow je všeobecně uznáván jako jeden z nejlepších EKG interpreterů na světě. Dokáže diagnostikovat všechny běžně se vyskytující abnormality EKG, jako je infarkt myokardu (IM), včetně akutního IM, hypertrofie srdečních komor, abnormalit ST-T a běžných abnormalit rytmu. Hlásí také poruchy srdečního převodu a jiné abnormality, jako je prodloužený QT interval.

SW pro PC EasyApp

K EKG ECG100L je volitelně k dispozici nová aplikace pro PC „EasyApp“. Tato aplikace zajišťuje pouze základní operace, které zejména privátní lékař potřebuje ve své praxi. Aplikace umožňuje trvalou archivaci EKG záznamu a možnost tisku na běžný kancelářský papír. Lékař má možnost kdykoliv se ke specifickému záznamu vrátit a např. jej porovnat s nově pořízeným EKG záznamem. Díky tomu, že se aplikace soustředí pouze na základní potřeby lékaře, je ovládání aplikace velice snadné a intuitivní.