Servis a Cardioline

Servis Cardioline

Na všechny zdravotnické prostředky Cardioline a jejich příslušenství poskytujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis.

Servis zdravotnických prostředků Cardioline provádějí naši interní technici s odpovídající odbornou způsobilostí a materiálně technickým vybavením v souladu s platnou legislativou. Při opravě přístroje, či výměně jeho části, jsou standardně používány originální díly nebo materiál předepsaný výrobcem. Zákazník je vždy po diagnostice závady přístroje seznámen s jejím rozsahem a  s předběžnou kalkulací ceny opravy. U vybraných zdravotnických prostředků je možné během opravy zapůjčit náhradní přístroj.

PBTK Cardioline

U zdravotnických prostředků Cardioline též provádíme periodické bezpečnostně technické kontroly (PBTK) dle požadavků výrobce, v souladu se zákonem o zdravotnických prostředcích č. 268/2014 Sb. a v souladu s jinými právními předpisy a standardy. Pro zachování bezpečnosti a správné funkčnosti zdravotnického prostředku je pravidelné provádění PBTK nezbytnou a povinnou součástí jeho životního cyklu.

Objednávky servisních služeb (dispečink)

Email: dispecink@medicton.com
Telefon: +420 468 008 921-923