Cardioline ECG WebApp HOSPITAL

POPIS

ECG WebApp HOSPITAL umožňuje správu a archivaci pacientských záznamů, zobrazování, procházení a analyzování záznamů pořízených na zařízeních Cardioline. Ideální pro EKG přístroje řady S a + nebo počítačové EKG TouchECG HD+. Je možné ho použít i pro správu záznamů z EKG holterůABPM holterů nebo zátěžových EKG.

Tato varianta aplikace je určená pro neomezené množství uživatelů a velké množství připojených přístrojů (5 až neomezeně). Aplikace je optimalizována pro provoz v nemocničním prostředí a reflektuje objem přenášených dat a komplexnost IT prostředí.

Základní verze aplikace může být doplněna volitelnými funkcionalitami umožňujícími plnou integraci s nemocničními IS nebo systémy PACS, digitální podpisy, specifické přístupové formáty pro pacienty s demografickými charakteristikami, statistické analýzy a reporty a pokročilé interpretační algoritmy a techniky.

Souhrn

Cardioline ECG WebApp HOSPITAL je inovativní, nejmodernější webová aplikace pro multimodální správu a archivaci záznamů ze zdravotnických přístrojů. Akreditovaní koncoví uživatelé mají přístup prostřednictvím libovolného internetového prohlížeče bez nutnosti instalace jakéhokoliv SW na své počítače.

Cardioline ECG WebApp přijímá EKG záznamy, která byly pořízeny a odeslány zařízeními Cardioline a dalšími konkurenčními zařízeními (viz kompatibilní normy) a ukládá je do databáze. Holterové EKG, stresové testy a testy ABPM Holter je také možné ukládat, a to ve formátu PDF.

Cardioline WebApp je velmi flexibilní a výkonný nástroj, který funguje v mnoha různých situacích: internetové infrastruktuře, místní síti (intranetu) nebo dokonce jako jeden počítačový archiv. Při jeho vývoji se zohlednily komplexnost Nemocničních informačních systémů a specifika přenosu dat v nemocničních sítích. Cardioline ECGWebApp je proto vhodný pro všechny scénáře, od složitých sítí elektronického zdravotnictví až po archivy nemocnic a soukromých ordinací.

Vzhledem k tomu, že aplikace Cardioline ECG WebApp je webová aplikace, záznamy, které byly uloženy v databázi, jsou přístupné a editovatelné z libovolného počítače, kdekoli a kdykoli. Tato funkce z ní dělá nezbytný nástroj, kdykoli je potřeba sdílet lékařské záznamy a zajistit k nim vzdálený přístup.

Cardioline ECG WebApp HOSPITAL je zabezpečená a administrovatelná platforma, kde je možné definovat kategorie uživatelských profilů (rolí) a úrovně oprávnění, aby bylo možné řídit přístup k archivu a zajistit integritu lékařských dat. Oprávněný uživatel může získat přístup k ECG WebApp odkudkoli prostřednictvím dostupných prohlížečů PC, tabletu nebo libovolného mobilního zařízení.

Díky uživatelsky přívětivému rozhraní Cardioline ECG WebApp mohou lékaři snadno procházet demografické údaje pacientů a archiv EKG, zobrazit záznamy, které byly uloženy, přezkoumávat je a případně tisknout podle přání zákazníka.

Aplikace je lokalizována v českém jazyce.

Hlavní vlastnosti

Klasifikace testů klidového EKG. Testy jsou uloženy a klasifikovány podle:

 • stavu testu (přezkoumáno/ má být přezkoumáno)
 • typ testu
 • data akvizice
 • pediatrický/dospělý pacient
 • úrovně naléhavosti

Automatické měření srdeční frekvence, trvání P, interval PR, QRS trvání, QT interval a QTc (Bazett, Fridericia, Hodges), osy PQRST, Sokolow-Lyon index

Manuální měření lze provádět pomocí posuvných měřítek na průměrných a překrývajících se EKG

Režim srovnání je k dispozici ke srovnání klidových EKG testů u stejného pacienta.

Podporované formáty:

Kompatibilní se všemi typy záznamů: klidové EKG (SCP, DICOM, XML, HL7, GDT a PDF formáty), Holter ABPM, Holter ECG, Zátěžové EKG (formát PDF).

Záznamy lze třídit podle typu vyšetření (např. Pediatrický nebo dospělý pacient), úroveň naléhavosti, data akvizice, praktického lékaře nebo nemocničního oddělení.

Zobrazení EKG:

 • Zisk: 5-10-20 mm / mV; Rychlost: 5-10-25-50 mm / s;
 • Formáty: 3×4, 3×4 + 1, 3×4 + 3, 6×2, 12×1

Technická specifikace

Operační systém Windows 2008 R2 Server Windows 7 / 8.1 64 bitů

Podporované prohlížeče :

 • Chrome verze 41 +
 • Firefox verze 36 +
 • Internet Explorer verze 11
 • Opera verze 28 +

Varianty ECG WebApp HOSPITAL:

Aplikace ECG WebApp HOSPITAL je poskytována celkem v šesti různých verzích, které se liší množstvím přístrojů Cardioline, které je možné do systému připojit. K systému se může připojit neomezené množství uživatelů, takže zdravotnický personál není nijak omezován při přístupu k informacím. Tímto způsobem je možné optimalizovat náklady na SW přesně podle skutečných potřeb zdravotnického zařízení.

Popis Počet zařízení Počet uživatelů
ECG WebApp Hospital 2 2 neomezeně
ECG WebApp Hospital 5 5 neomezeně
ECG WebApp Hospital 10 10 neomezeně
ECG WebApp Hospital 15 15 neomezeně
ECG WebApp Hospital 25 25 neomezeně
ECG WebApp Hospital UNLIMITED neomezeně neomezeně

Jsou podporovány následující upgrady WebApp Hospital:

Upgrade z WebApp Hospital 2 na Hospital 5
Upgrade z WebApp Hospital 5 na Hospital 10
Upgrade z WebApp Hospital 10 na Hospital 15
Upgrade z WebApp Hospital 15 na Hospital 25
Upgrade z WebApp Hospital 25 na Hospital UNLIMITED

OBSAH DODÁVKY

Popis Počet
Návod na použití 1
WebApp SW 1
USB dongle s HW klíčem 1
Příručka pro administrátora 1

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Identifikace zařízení