Cardioline ECG WebApp PERSONAL

POPIS

ECG WebApp PERSONAL umožňuje jednomu uživateli prostřednictvím standardního webového prohlížeče ukládat a spravovat záznamy z právě jednoho Cardioline zařízení. Umožňuje zobrazovat, analyzovat a spravovat EKG pacientské záznamy pořízené EKG přístroji Cardioline.

Aplikace je optimálním řešením pro soukromé praktiky a kardiology, kteří nemají žádné specifické potřeby na sdílení dat s jinými uživateli. Ideální pro EKG přístroje řady S a + nebo počítačové EKG TouchECG HD+. Je možné ho použít i pro správu záznamů z EKG holterů, ABPM holterů nebo zátěžových EKG.

Souhrn

Cardioline ECG WebApp PERSONAL je inovativní, nejmodernější webová aplikace pro multimodální správu a archivaci záznamů ze zdravotnických přístrojů. Akreditovaní koncoví uživatelé mají přístup prostřednictvím libovolného internetového prohlížeče bez nutnosti instalace jakéhokoliv SW na své počítače.

Cardioline ECG WebApp přijímá EKG záznamy, která byly pořízeny a odeslány zařízeními Cardioline a dalšími konkurenčními zařízeními (viz kompatibilní normy) a ukládá je do databáze. Holterové EKG, stresové testy a testy ABPM Holter je také možné ukládat, a to ve formátu PDF.

Cardioline WebApp je velmi flexibilní a výkonný nástroj, který funguje v mnoha různých situacích: internetové infrastruktuře, místní síti (intranetu) nebo dokonce jako jeden počítačový archiv.

Vzhledem k tomu, že aplikace Cardioline ECG WebApp je webová aplikace, záznamy, které byly uloženy v databázi, jsou přístupné a editovatelné z libovolného počítače, kdekoli a kdykoli. Tato funkce z ní dělá nezbytný nástroj, kdykoli je potřeba sdílet lékařské záznamy a zajistit k nim vzdálený přístup.

Cardioline ECG WebApp PERSONAL je zabezpečená a administrovatelná platforma, kde je možné definovat kategorie uživatelských profilů (rolí) a úrovně oprávnění, aby bylo možné řídit přístup k archivu a zajistit integritu lékařských dat. Oprávněný uživatel může získat přístup k ECG WebApp odkudkoli prostřednictvím dostupných prohlížečů PC, tabletu nebo libovolného mobilního zařízení.

Díky uživatelsky přívětivému rozhraní Cardioline ECG WebApp mohou lékaři snadno procházet demografické údaje pacientů a archiv EKG, zobrazit záznamy, které byly uloženy, přezkoumávat je a případně tisknout podle přání zákazníka.

Aplikace je lokalizována v českém jazyce.

Hlavní vlastnosti

Klasifikace testů klidového EKG. Testy jsou uloženy a klasifikovány podle:

 • stavu testu (přezkoumáno/ má být přezkoumáno)
 • typ testu
 • data akvizice
 • pediatrický/dospělý pacient
 • úrovně naléhavosti

Automatické měření srdeční frekvence, trvání P, interval PR, QRS trvání, QT interval a QTc (Bazett, Fridericia, Hodges), osy PQRST, Sokolow-Lyon index

Manuální měření lze provádět pomocí posuvných měřítek na průměrných a překrývajících se EKG

Režim srovnání je k dispozici ke srovnání klidových EKG testů u stejného pacienta.

Podporované formáty:

Kompatibilní se všemi typy záznamů: klidové EKG (SCP, DICOM, XML, HL7, GDT a PDF formáty), Holter ABPM, Holter ECG, Zátěžové EKG (formát PDF).

Záznamy lze třídit podle typu vyšetření (např. Pediatrický nebo dospělý pacient), úroveň naléhavosti, data akvizice, praktického lékaře nebo nemocničního oddělení.

Zobrazení EKG:

 • Zisk: 5-10-20 mm / mV; Rychlost: 5-10-25-50 mm / s;
 • Formáty: 3×4, 3×4 + 1, 3×4 + 3, 6×2, 12×1

Technická specifikace

Operační systém Windows 2008 R2 Server Windows 7 / 8.1 64 bitů

Podporované prohlížeče :

 • Chrome verze 41 +
 • Firefox verze 36 +
 • Internet Explorer verze 11
 • Opera verze 28 +

OBSAH DODÁVKY

Popis Počet
Návod na použití 1
WebApp SW 1
USB dongle s HW klíčem 1