Cardioline ECG WebApp PRIVATE

POPIS

ECG WebApp PRIVATE je verzí aplikace, která již umožňuje sdílení dat prostřednictvím Internetu nebo lokální sítě optimalizovaná do prostředí menších zdravotnických zařízení. Aplikace umožňuje správu a archivaci pacientských záznamů, zobrazování, procházení a analyzování záznamů pořízených na zařízeních Cardioline. Ideální pro EKG přístroje řady S a + nebo počítačové EKG TouchECG HD+. Je možné ho použít i pro správu záznamů z EKG holterůABPM holterů nebo zátěžových EKG.

ECG WebApp PRIVATE je licencována pro 2 až 5 zařízení a jednoho až dva uživatele. Licenční politika umožňuje upgradovat z nižší verze na vyšší a přizpůsobit tak konfiguraci systému aktuálním potřebám uživatele.

Souhrn

Cardioline ECG WebApp PRIVATE je inovativní, nejmodernější webová aplikace pro multimodální správu a archivaci záznamů ze zdravotnických přístrojů. Akreditovaní koncoví uživatelé mají přístup prostřednictvím libovolného internetového prohlížeče bez nutnosti instalace jakéhokoliv SW na své počítače.

Cardioline ECG WebApp přijímá EKG záznamy, která byly pořízeny a odeslány zařízeními Cardioline a dalšími konkurenčními zařízeními (viz kompatibilní normy) a ukládá je do databáze. Holterové EKG, stresové testy a testy ABPM Holter je také možné ukládat, a to ve formátu PDF.

Cardioline WebApp je velmi flexibilní a výkonný nástroj, který funguje v mnoha různých situacích: internetové infrastruktuře, místní síti (intranetu) nebo dokonce jako jeden počítačový archiv. Při jeho vývoji se zohlednily komplexnost Nemocničních informačních systémů a specifika přenosu dat v nemocničních sítích. Cardioline ECGWebApp je proto vhodný pro všechny scénáře, od složitých sítí elektronického zdravotnictví až po archivy nemocnic a soukromých ordinací.

Vzhledem k tomu, že aplikace Cardioline ECG WebApp je webová aplikace, záznamy, které byly uloženy v databázi, jsou přístupné a editovatelné z libovolného počítače, kdekoli a kdykoli. Tato funkce z ní dělá nezbytný nástroj, kdykoli je potřeba sdílet lékařské záznamy a zajistit k nim vzdálený přístup.

Cardioline ECG WebApp PRIVATE je zabezpečená a administrovatelná platforma, kde je možné definovat kategorie uživatelských profilů (rolí) a úrovně oprávnění, aby bylo možné řídit přístup k archivu a zajistit integritu lékařských dat. Oprávněný uživatel může získat přístup k ECG WebApp odkudkoli prostřednictvím dostupných prohlížečů PC, tabletu nebo libovolného mobilního zařízení.

Díky uživatelsky přívětivému rozhraní Cardioline ECG WebApp mohou lékaři snadno procházet demografické údaje pacientů a archiv EKG, zobrazit záznamy, které byly uloženy, přezkoumávat je a případně tisknout podle přání zákazníka.

Aplikace je lokalizována v českém jazyce.

Hlavní vlastnosti

Klasifikace testů klidového EKG. Testy jsou uloženy a klasifikovány podle:

 • stavu testu (přezkoumáno/ má být přezkoumáno)
 • typ testu
 • data akvizice
 • pediatrický/dospělý pacient
 • úrovně naléhavosti

Automatické měření srdeční frekvence, trvání P, interval PR, QRS trvání, QT interval a QTc (Bazett, Fridericia, Hodges), osy PQRST, Sokolow-Lyon index

Manuální měření lze provádět pomocí posuvných měřítek na průměrných a překrývajících se EKG

Režim srovnání je k dispozici ke srovnání klidových EKG testů u stejného pacienta.

Podporované formáty:

Kompatibilní se všemi typy záznamů: klidové EKG (SCP, DICOM, XML, HL7, GDT a PDF formáty), Holter ABPM, Holter ECG, Zátěžové EKG (formát PDF).

Záznamy lze třídit podle typu vyšetření (např. Pediatrický nebo dospělý pacient), úroveň naléhavosti, data akvizice, praktického lékaře nebo nemocničního oddělení.

Zobrazení EKG:

 • Zisk: 5-10-20 mm / mV; Rychlost: 5-10-25-50 mm / s;
 • Formáty: 3×4, 3×4 + 1, 3×4 + 3, 6×2, 12×1

Technická specifikace

Operační systém Windows 2008 R2 Server Windows 7 / 8.1 64 bitů

Podporované prohlížeče :

 • Chrome verze 41 +
 • Firefox verze 36 +
 • Internet Explorer verze 11
 • Opera verze 28 +

Varianty ECG WebApp PRIVATE:

Aplikace ECG WebApp PRIVATE je poskytována celkem ve čtyřech různých verzích, které se liší množstvím přístrojů Cardioline, které je možné do systému připojit a také počtem uživatelů, kteří mají k systému přístup. Tímto způsobem je možné optimalizovat náklady na SW přesně podle skutečných potřeb zdravotnického zařízení.

Popis Počet zařízení Počet uživatelů
ECG WebApp Basic 2 1
ECG WebApp Private 2 2
ECG WebApp Private 3 3 2
ECG WebApp Private 5 5 2

Jsou podporovány 2 upgrady WebApp Private:
Upgrade z WebApp Private na Private 3
Upgrade z WebApp Private 3 na Private 5

OBSAH DODÁVKY

Popis Počet
Návod na použití 1
WebApp SW 1
USB dongle s HW klíčem 1
Příručka pro administrátora 1