Cubesuit

POPIS

Cubesuit je balík SW aplikací, umožňující administrovat, archivovat, analyzovat, prohlížet, tisknout a exportovat záznamy pořízené zdravotnickými přístroji Cardioline. K dispozici jsou funkce pro práci s těmito hlavními typy záznamů:

Cubesuit představuje neobyčejně komplexní a propracovaný balík SW aplikací pro kardiologickou praxi i pro práci lékařů na jiných odděleních, kteří používají zdravotnické přístroje Cardioline. Balík se instaluje pouze jednou a jednotlivé části jsou pak dostupné pouhou aktivací příslušných částí. Tento koncept má mnoho výhod, z nichž asi nejdůležitější je existence jediné pacientské databáze, kde jsou uloženy všechny dostupné záznamy pro jednotlivé druhy vyšetření. Práce i s rozsáhlou databází je tak přehledná a intuitivní a pro lékaře snadno ovladatelná.

S pořízením příslušného zdravotnického přístroje Cardioline (holter, EKG apod.) obdrží zákazník i licenci k užívání systému Cubesuit. V rámci celého balíku má zákazník k dispozici pouze ty součásti, které pořídil při nákupu zdravotnického přístroje. Ostatní části balíku zůstávají uzamčené. K jejich aktivaci je potřeba HW klíč, který je součástí dodávky příslušného zdravotnického přístroje.

Cardioline Cubesuit je lokalizován v českém jazyce a je kompatibilní s ambulantním pacientským systémem PC Doktor.

V současné době je balík Cubesuit poskytován pouze jako SW pro práci s ambulatními monitory tlaku krve Walk200b. Ostatní části balíku aplikací byly nahrazeny novými, zcela přepracovanými aplikacemi pro pořizování klidových EKG TouchECG, zátěžových EKG Cubestress a dlouhodobému monitorování EKG Cubeholter.