Nový CUBESTRESS

Cubestress NG

Nová generace SW CARDIOLINE pro pořizování zátěžových EKG

Cardioline uvádí na trh nový Cubestress systém pro pořizování zátěžových EKG testů.

Nový Cubestress systém byl navržen lékaři a technickými specialisty v první řadě tak, aby zvýšil produktivitu diagnostického pracoviště provádějícího zátěžové testy. Poskytuje výjimečnou kvalitu EKG signálu, pokročilou analýzu záznamu, rychlou a bezpečnou realizaci testů a bezproblémovou obousměrnou konektivitu s IT systémy, která zlepšuje tok dat mezi jednotlivými pracovišti. Cubestress ve spojení s databázovým systémem Cardioline ECGWebApp ukládá a načítá kompletní zátěžové testy do cloudu a podporuje tak vzdálené vyhodnocení pořízených testů přes internet. Konfigurace systému Cubestress je plně přizpůsobitelná individuálním potřebám jednotlivých diagnostických pracovišť.

Nový CUBESTRESS přináší zejména:

  • Nové, zcela přepracované uživatelské rozhraní
  • Vysokou kvalita záznamu EKG signálu
  • Nejpropracovanější analytické algoritmy v oboru
  • Škálovatelnou konfiguraci
  • Rozsáhlé možnosti konektivity a toku pracovních dat
  • Automatické měření tlaku a SPO2

Bezdrátová akviziční jednotka

Systém Cubestress využívá pro pořízení EKG záznamu bezdrátovou akviziční jednotku HD+. Nízká hmotnost a malé rozměry jednotky
zvyšují pohodlí a mobilitu pacienta na kole i na běžeckém pásu a umožňují mu volnost pohybu. Osvobození pacienta od kabelů snižuje rušení EKG signálu pohybem kabelů a zajišťuje příjem velmi kvalitního EKG s vysokým rozlišením.

Nejpropracovanější analytické algoritmy v oboru

Kvalitní EKG signál a automatická měření pomáhají klinickým lékařům rychle, a přitom s naprostou jistotou analyzovat zátěžové EKG. Nové algoritmy pro detekci rytmu, klasifikaci arytmie, ST analýzu, stejně jako měření QTc a výpočty rizikových faktorů, byly navrženy tak, aby poskytovaly diagnostické informace, na které se můžete spolehnout.

Úplná podpora procesu pořízení zátěžového testu

Nový systém Cardioline CUBESTRESS zajišťuje celý proces pořízení zátěžového testu. Průběh zátěžového testu lze modifikovat podle typu testu, testované osoby i zvyklostí na pracovišti.

Konektivita a tok pracovních dat

Pacientská data lze nahrát z pracovních seznamů prostřednictvím IS nebo zadat ručně a závěrečnou zprávu je možné exportovat ve formátu PDF (DICOM, HL7, GDT nebo Cardioline ECGWebApp).

Intuitivní uživatelské rozhraní

Velký dotykový displej zobrazuje důležité informace uspořádané do samostatných oken. Všechna okna lze individuálně upravovat, což umožňuje každému uživateli nastavit si rozhraní podle svých potřeb a pracovních návyků.

Škálovatelná konfigurace

Nový Cubestress je možné škálovat v širokém rozsahu podle potřeb jednotlivých diagnostických pracovišť. Systém je tak možné pořídit od odlehčené verze Cubestress Lite s vlastním PC pro verze s dedikovaným pracovištěm, podtlakovými elektrodami nebo izolačním transformátorem.