Historie a vize CARDIOLINE

Naše historie se začala psát již od počátku 60. let minulého století, kdy generace lékařů jak v Itálii, tak v zahraničí, zvolili elektrokardiograf „Cardioline“ jako partnera ve své praxi, ať už v privátní ordinaci nebo v nemocnici.

Více než 400.000 prodaných přístrojů v 40 zemích po celém světě učinily značku CARDIOLINE tak dobře známou, že je považována za synonymum pro elektrokardiograf (EKG), který je přenosný a při tom robustní a spolehlivý.

Značka CARDIOLINE rostla díky dlouhodobé zkušenost s elektronickými zdravotnickými prostředky ve společnosti Remco Italia, až byla v roce 2011 založena CARDIOLINE, SpA. Nyní nové vedení společnosti denně buduje novou éru mezinárodní úspěchů založenou na typických hodnotách „made in Italy“: technologii, designu, kvalitě.

Vize CARDIOLINE

Naše vize je přístupný a udržitelný zdravotní systém, který je schopen poskytnout efektivní a na důkazech založenou léčbu, a to pomocí zdravotnických přístrojů navržených s péčí a odborností.

Zdravotničtí pracovníci hrají klíčovou roli při překlenutí propasti mezi vědou a technikou na jedné straně, a očekáváním pacientů na zdravotní péči na straně druhé.

Cíle CARDIOLINE

Cílem společnosti CARDIOLINE je dosáhnout významného pokroku při poskytování zdravotní péče tím, že lékařům a zdravotnickým odborníkům nabídne vysoce kvalitní, spolehlivé, ale přitom cenově dostupné zdravotnické přístroje.

Tohoto cíle je dosaženo vývojem a výrobou pokročilých přístrojů, které těží z bezkonkurenční odborné znalosti oboru, nasazením nejmodernějších technologií a v neposlední řadě špičkovým designem a provedením.

Pro dosažení našich cílů jsme v Česku vybrali pro výhradní zastoupení silného partnera, společnost Medicton Group s.r.o.

Cardioline: „Vaše profese, naše poslání“.