xr100 + NIBP + SPO2

POPIS

Ergometr xr100 je modulární, ergometrický systém poskytující uživateli maximální flexibilitu a to jak pro použití při zátěžových EKG testech, tak při samostatném využití pro trénink. Ergometr je možné volitelně vybavit pokročilým modulem pro neinvazivní měření krevního tlaku pacienta a nebo měřicím modulem SpO2 pro přesné sledování saturace kyslíkem pacienta během zátěžového EKG testování.

Ergometr má nastavitelnou výšku sedla i řídítka pro výšku pacienta v rozmezí 120 až 210 cm a analogové i digitální rozhraní pro připojení PC EKG. Je možné vybrat ze sady připravených testů (např. WHO) nebo si nadefinovat vlastní sadu cvičení.

Navrženo pro pohodlí pacienta

Plynule nastavitelná výška řidítek a sedla umožňuje nastavit ideální polohu pro jakoukoli výšku těla. Správné nastavení ergometru zesiluje výsledky cvičení.

Ergometr xr100 má přehledný LCD displej. Umožňuje mimo jiné vybrat z 5ti pevně nastavených přírůstkových protokolů (WHO, Hollmann a další), z 10ti uživatelsky nastavitelných programů a samozřejmě zátěž je možné také řídit manuálně.

Kvalitní provedení

Robustní mechanická konstrukce zaručuje vynikající bezpečnost a bezporuchový provoz, i když je ergometr trvale používán a musí odolat vysokému zatížení. Ergometr je vyroben pouze z vysoce kvalitních materiálů a samozřejmě splňuje všechny platné normy a požadavky na bezpečnost.

Technické parametry

Rozměry (D x Š x V)          90 cm x 42 cm x 130 cm

Hmotnost                           56 kg

Napájení                            240 V / 50Hz / 100VA

Konektivita                        RS232 a USB porty pro připojení EKG

Ergometr splňuje požadavky normy DIN VDE 0750-0238 a umožňuje plynulé nastavení zátěže v rozmezí 6 až 999 W nezávisle na rychlosti.

Ergometr xr100 je možné vybavit modulem NIBP pro automatické neinvazivní měření krevního tlaku, které poskytuje přesné hodnoty měření – a to i při vysokém zatížení. Pro tento účel je manžeta přímo připojena k řídicímu terminálu

Ergometr xr100 je také možné vybavit modulem SpO2 pro přesné sledování saturace kyslíkem pacienta během zátěžového EKG testování.
.

Ergometr xr100 je dodáván v sadě se zátěžovými EKG Cardioline.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE

Popis Počet
Návod na použití 1
Síťový napájecí kabel 1
Propojovací seriový kabel RS232 1
Volitelně modul NIBP se standardní manžetou

Volitelně modul SpO2 se snímačem

1

1

DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Horizontálně nastavitelné sedlo xr50, xr100
Horizontálně nastavitelné pediatrické sedlo
Propojovací seriový kabel RS232
Závodní sedlo xr50, xr100
Pediatrické sedlo
Nastavitelné pedály
Standardní manžeta pro xr100-NIBP
Velká manžeta pro xr100-NIBP
Bandáž pod manžetu

V případě zvýšených požadavků na přesnost měření tlaku krve a saturace kyslíkem je možné zátěžové sady Cubestress vybavit měřicí technikou Tango M2 od renomované společnosti Suntech.