xr100 NIBP

POPIS

Ergometr xr100-nibp je modulární, ergometrický systém poskytující uživateli maximální flexibilitu a to jak pro použití při zátěžových EKG testech, tak při samostatném využití pro trénink. Na rozdíl od verze xr100 je navíc vybaven pokročilým modulem pro neinvazivní měření krevního tlaku pacienta.

Má nastavitelnou výšku sedla i řídítka pro výšku pacienta v rozmezí 120 až 210 cm a analogové i digitální rozhraní pro připojení PC EKG. Je možné vybrat ze sady připravených testů (např. WHO) nebo si nadefinovat vlastní sadu cvičení.

Navrženo pro pohodlí pacienta

Plynule nastavitelná výška řidítek a sedla umožňuje nastavit ideální polohu pro jakoukoli výšku těla. Správné nastavení ergometru zesiluje výsledky cvičení.

Ergometr xr100-NIBP má přehledný LCD displej. Umožňuje mimo jiné vybrat z 5ti pevně nastavených přírůstkových protokolů (WHO, Hollmann a další), z 10ti uživatelsky nastavitelných programů a samozřejmě zátěž je možné také řídit manuálně.

Kvalitní provedení

Robustní mechanická konstrukce zaručuje vynikající bezpečnost a bezporuchový provoz, i když je ergometr trvale používán a musí odolat vysokému zatížení. Ergometr je vyroben pouze z vysoce kvalitních materiálů a samozřejmě splňuje všechny platné normy a požadavky na bezpečnost.

Technické parametry

Rozměry (D x Š x V)          90 cm x 42 cm x 130 cm

Hmotnost                           56 kg

Napájení                            240 V / 50Hz / 100VA

Konektivita                        RS232 a USB porty pro připojení EKG

Ergometr splňuje požadavky normy DIN VDE 0750-0238 a umožňuje plynulé nastavení zátěže v rozmezí 6 až 999 W nezávisle na rychlosti.

Ergometr xr100-NIBP je vybaven modulem NIBP pro automatické neinvazivní měření krevního tlaku, které poskytuje přesné hodnoty měření – a to i při vysokém zatížení.
Pro tento účel je manžeta přímo připojena k řídicímu terminálu.

Ergometr xr100-NIBP může být integrován se zátěžovými EKG Cardioline.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE

Popis Počet
Návod na použití 1
Síťový napájecí kabel 1
Propojovací seriový kabel RS232 1
Standardní manžeta pro xr100 NIBP 1

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Horizontálně nastavitelné sedlo xr50, xr100
Horizontálně nastavitelné pediatrické sedlo
Propojovací seriový kabel RS232
Závodní sedlo xr50, xr100
Pediatrické sedlo
Nastavitelné pedály
Standardní manžeta pro xr100-NIBP
Velká manžeta pro xr100-NIBP
Bandáž pod manžetu