Ambulantní systémy

TouchECG HD+ je kompatibilní s pacientskými systémy

Špičkové počítačové EKG touchECG HD+ a nejrozšířenější pacientské ambulantní systémy užívané v České republice jsou plně kompatibilní.

Propojení programu touchECG s níže uvedenými ambulantními systémy přináší jejich uživatelům celou řadu výhod, zejména:

  • Jednoduché ovládání počítačového EKG přímo z dekurzu pacienta ambulantního systému
  • Automatický přenos identifikačních údajů pacienta znemožňující vznik duplicitních záznamů
  • Automatické uložení EKG snímku ve formátu PDF přímo do dekurzu pacienta
  • Automatický zápis textových a tabulkových údajů z pořízeného EKG do karty pacienta, který umožní jejich případnou úpravu a doplnění o závěr či další údaje k provedenému vyšetření
  • Je zachována možnost pokročilých analýz, prohlížení a zpracování EKG záznamu kdykoliv později v programu touchECG

Kompatibilní pacientské ambulantní systémy:

 

PC DOKTOR® je nejoblíbenější ambulantní systém určený pro ambulance praktických i odborných lékařů, specializovaná zařízení, polikliniky a kliniky, případně menší lůžková zařízení.
Ambulantní systém PC Doktor

Moderní ambulantní program, určený pro všechny ambulantní praxe včetně praktických lékařů a pediatrů. Poskytuje ideální řešení jak pro malou ambulanci, tak i pro velkou polikliniku či malé lůžkové zařízení.

Program AMICUS® je určený pro ambulance praktických i odborných lékařů s výjimkou stomatologů.
Ambulantní systém AMICUS

Jednoduchý a přitom komplexní program určený pro všechny ambulantní lékaře s výjimkou stomatologů. Díky 20ti leté tradici je bezkonkurenčně nejjednodušším a spolehlivým řešením pokrývajícím všechny potřeby lékařské praxe.

MEDICUS je moderní program pro vedení zdravotnické dokumentace a vyúčtování poskytnuté zdravotní péče v ordinacích ambulantních lékařů, v poliklinikách a klinikách
Ambulantní systém MEDICUS

Moderní program pro vedení zdravotnické dokumentace a vyúčtování poskytnuté zdravotní péče v ordinacích ambulantních lékařů, v poliklinikách a klinikách. Uživatelé ocení provozní spolehlivost, bohatou nabídku programu a zázemí nejsilnějšího dodavatele.

Kompatibilita s dalšími systémy

Všechny zdravotnické přístroje a SW systémy Cardioline mohou závěrečnou zprávu generovat ve formátu PDF do dohodnutého úložiště. To umožní výslednou zprávu jednoduše připojit k dekurzu pacienta v libovolném dalším pacientském ambulantním systému, který umožňuje vkládání souborů ve formátu PDF do dekurzu pacienta. O možnosti využití této funkcionality se prosím informujte u dodavatele svého pacientského ambulantního systému.