TouchECG HD+

POPIS

Počítačové EKG Cardioline TouchECG HD+ je digitální přenosný elektrokardiograf určený k získávání EKG záznamu ze standardního 12svodového pacientského kabelu.

Akviziční jednotka HD+

  • Akviziční jednotka HD+ přenáší získaná data bezdrátově a v reálném čase na výpočetní zařízení (např. PC nebo tablet), kde je instalován kompatibilní software CARDIOLINE TouchECG.
  • HD+ využívá pro přenos dat standardní technologii Bluetooth. Přenos dat 12kanálového EKG signálu je umožněno na vzdálenost několika metrů, což zajišťuje perfektní elektrickou izolaci zařízení na jedné straně a svobodu pohybu pro pacienta na straně druhé.
  • HD+ garantuje pořízení a zpracování EKG signálu při splnění těch nejpřísnějších standardů užívaných v diagnostické praxi (AAMI, ANSI, AHA, ACC).
  • HD+ je lehké a kompaktní EKG zařízení, které minimalizuje pohybové artefakty způsobené tradičními elektrodami a pacientskými kabely.
  • LED indikátor jednoduše umožňuje sledovat status přenosové linky. Příkazové tlačítko umožňuje poslat makropříkazy do přijímacího systému (např. pořídit EKG záznam).
  • Nízko příkonová technologie zajišťuje nepřerušené používání zařízení po dobu více než 10 hodin (s plně nabitými bateriemi).
  • Na počítačové EKG je poskytována záruka v délce 24 měsíců.

Software TouchECG

  • TouchECG je kompatibilní ve více prostředích platformy Windows a Android, jako jsou např. přenosné dotykové tablety, které zajišťují maximální flexibilitu a hodí se do libovolného provozního prostředí. Instalace TouchECG na tablet představuje perfektní „mobilní“ variantu pro telemedicínu, ale i domácí péči a zásahové jednotky, zatímco když je nainstalován na PC, který se spolu s monitorem umístí na vozík, stává se ideálním PC-EKG pro nemocnice a soukromé lékaře.
  • TouchECG nabízí širokou škálu funkcionalit a možností propojení, které umožňují bezproblémovou integraci do jakéhokoli standardního systému pro správu dat. TouchECG pracuje se seznamem pacientů a exportuje EKG záznam do datového souboru pro další správu a archivaci. Možnost připojení pomocí standardní sítě umožňuje přenos SCP-souborů přes internet i import seznamu pacientů (worklists), zatímco komunikace přes DICOM (Digital Imaging and Communication in Medicine) umožňuje přenos dat s nemocničními PACS systémy (Picture Archiving and Communication System).
  • SW TouchECG je volitelně vybaven interpretačním algoritmem Glasgow University, který provádí interpretaci úplného, klidového EKG signálu, a to jak v krátké, tak rozšířené formě. Interpretace je dostupná i pro dětské pacienty, a to včetně detekce akutního infarktu myokardu.

Počítačové EKG TouchECG HD+ je možné objednat i v sadě s jednorázovými elektrodami.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE TouchECG HD+

Popis Počet
Uživatelský manuál HD+ 1
Uživatelský manuál Touch ECG 1
EKG pacientský kabel standard IEC, 10 svodů, kolíky 4 mm 1
Ag/AgCl končetinové elektrody, sada 4 ks 1
Ag/AgCl hrudní elektrody balónkové (24 mm průměr) 1
EKG záznamová jednotka HD+ 1
touch ECG software 1
Paměť USB flash se zálohou SW 1
Alkalická baterie AAA 1,5V 2

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Hrudní elektrody balónkové Ø 24 mm – sada 6 ks
Končetinové elektrody – sada 4 ks
Končetinové elektrody pediatrické – sada 4 ks
EKG pacientský kabel IEC, 10 svodů, 4 mm kolíky
EKG pacientský kabel IEC, 10 svodů, patentky
Universální adaptér pro 4mm kolíky, sada 10 kusů
Jednorázové elektrody patentkové, 50 ks
Jednorázové elektrody na krokodýlek 60 ks
Jednorázové elektrody neonatální, 25 ks
Jednorázové elektrody, tab 100 ks
Laserová černobílá bezdrátová tiskárna
Kit pro bezdrátový tisk (Laserová černobílá bezdrátová tiskárna + wifi access point)
Tepelná tiskárna Brother A4
Pouzdro pro tepelnou tiskárnu Brother A4
Role termopapíru pro tiskárnu Brother, 6 ks
Silikonové ochranné pouzdro pro HD+
Pás pro HD+
Transportní taška pro HD+ a tablet
USB záložní flash
Bluetooth adaptér přes USB
DICOM
Tablet 10,1“ se SW TouchECG

Vozík DIgital line (pro sestavu s PC All-in-one)

Vozík pro tablet (uzamykatelný držák)