Cardioline ECG WebApp

ECG WebApp ABPM

Cardioline ECG WebApp je inovativní, nejmodernější webová aplikace pro multimodální správu a archivaci EKG. Akreditovaní koncoví uživatelé mají přístup prostřednictvím libovolného internetového prohlížeče bez nutnosti instalace jakéhokoliv SW na své počítače.

Cardioline ECG WebApp přijímá záznamy, která byly pořízeny a odeslány zařízeními Cardioline a dalšími konkurenčními zařízeními (viz kompatibilní normy) a ukládá je do SQL databáze.

Cardioline ECG WebApp je velmi flexibilní a výkonný nástroj, který funguje v mnoha různých situacích: internetové infrastruktuře, místní síti (intranetu) nebo dokonce jako jeden počítačový archiv. Při jeho vývoji se zohlednily komplexnost Nemocničních informačních systémů a specifika přenosu dat v nemocničních sítích. Cardioline ECG WebApp je proto vhodný pro všechny scénáře, od složitých sítí elektronického zdravotnictví až po archivy nemocnic a soukromých ordinací.

Vzhledem k tomu, že aplikace Cardioline ECG WebApp je webová aplikace, záznamy, které byly uloženy v databázi, jsou přístupné a editovatelné z libovolného počítače, kdekoli a kdykoli. Tato funkce dělá z Cardioline ECG WebApp nezbytný nástroj, kdykoli je potřeba sdílet lékařské záznamy a zajistit k nim vzdálený přístup.

ECG WebApp je zabezpečená a administrovatelná platforma, kde je možné definovat kategorie uživatelských profilů (rolí) a úrovně oprávnění, aby bylo možné řídit přístup k archivu a zajistit integritu lékařských dat.

Díky uživatelsky přívětivému rozhraní Cardioline ECG WebApp mohou lékaři snadno procházet demografické údaje pacientů a archiv EKG, zobrazit záznamy, které byly uloženy, přezkoumávat je a případně tisknout podle přání zákazníka.

Systém ECG WebApp plně vyhovuje směrnici GDPR.

Aplikace je lokalizována v českém jazyce.

Dostupné verze

Rodina produktů Cardioline ECG WebApp je dostupná v několika samostatných verzích, které je ale možné libovolně kombinovat, tak zdravotnické zařízení může vždy pokrýt právě ty služby a zařízení, o které má zájem.

Dostupné verze:

Produktový list ke stažení WebApp.

 

Reportovací nástroj

Pro snadné vytváření reportů a statistik z databáze systému Cardioline ECG WebApp je k dispozici volitelný reportovací nástroj. Při vytváření reportů a statistik nedochází k modifikaci záznamů uložených v archivu systému.

 

Technická specifikace

 

Operační systémy:

  • SERVER Systémy
    • Windows 2016 Server
    • Windows 2012 Server
  • DESKTOP Systémy
    • Windows 10 64 bit

Podporované prohlížeče: