ECG100+

POPIS

Přímopíšící EKG Cardioline ECG100+ je 12/15kanálový, klidový, diagnostický elektrokardiograf určený pro pořizování, zobrazování, tisk, a ukládání klidových EKG záznamů. Je určen jak pro dospělé, tak dětské pacienty včetně novorozenců. Vedle standardních 12svodů (I, II, III, aVF, aVR, aVL a V1-V6) pořizuje volitelně i záznam vektorových Frankových svodů X, Y a Z.

EKG záznam je pořízen 10svodovým pacientským kabelem a v reálném čase zobrazován na integrovaném 4,3“ LCD displeji. Elektrokardiograf extrahuje kritické EKG parametry, ukládá EKG záznamy, prostřednictvím integrované termotiskárny je tiskne v automatickém nebo manuálním módu a umožňuje export dat do periferních zařízení.

Zařízení je napájeno jak ze sítě, tak z interních baterií (výdrž minimálně 5 hodin nebo 500 EKG záznamů).

Podporuje následující módy pořízení EKG záznamu: Automatický, Manuální, Statim a Arytmiemi spouštěný záznam – posledně zmíněný mód automaticky pořídí EKG záznam v případě detekce arytmie.

Přímopíšící EKG Cardioline ECG100S tiskne na termocitlivý papír šíře 100 mm a podporuje standardní tiskové formáty 6×2, 6×1 (1), 6×1 (2), 6×1 (3), 3×1 (1), 3×1 (2), 3×1 (3), 3×1 (4), 3×1 (5) . Kardiograf podporuje i formát Cabrera. Samozřejmostí je beztiskový mód pořízení EKG záznamu, kdy je záznam zachycen pouze na displej a do paměti přístroje, a na papír se netiskne (pouze na vyžádání obsluhou).

Zařízení je volitelně možné vybavit interpretačním algoritmem Glasgow University, který provádí interpretaci úplného, klidového EKG signálu, a to jak v krátké, tak rozšířené formě. Interpretace je dostupná i pro dětské pacienty a to včetně detekce akutního infarktu myokardu.

Přístroj 100+ je vybaven plnou síťovou konektivitou: USB a LAN (základ), WiFi (volitelné vybavení). Rozhraní WiFi podporuje i protokol WPA Enterprise networks – PEAP/TLS (klient-server certifikát) pro maximální bezpečnost nemocničních sítí.

Podporované protokoly pro export dat: SCP-PDF, XML-GDT, DICOM (s volbou DICOM) a HL7 (projektově) pro propojení se všemi standardními systémy řízení. EKG přístroj je proto možné plně integrovat do stávajících procesů v nemocnicích nebo na klinikách.

EKG záznamy pořízené přístrojem ECG100+ je možné archivovat v cloudovém archivačním systému Cardioline ECGWebApp. Cardioline ECGWebApp je inovativní, nejmodernější webová aplikace pro multimodální sdílení EKG záznamů. Autorizovaní koncoví uživatelé mají přístup k uloženým záznamům prostřednictvím běžných internetových prohlížečů bez nutnosti instalace klientů na jejich počítače.

EKG je možné objednat i v sadě s jednorázovými nebo podtlakovými elektrodami.

K EKG přístroji je možné připojit čtečku čárových kódů, případně čtečku magnetických karet a dále externí datové úložiště (přes USB rozhraní).

Základní představu o zařízení si můžete udělat i na základě produktového videa.

Produktový list ke stažení ECG100+

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE

Popis Počet
Návod na použití 1
EKG pacientský kabel standard IEC, 10 svodů, 4 mm kolíky 1
Ag/AgCl končetinové elektrody, sada 4 ks 1
Ag/AgCl hrudní elektrody balónkové (24 mm průměr), sada 6 ks 1
EKG skládaný termopapír 100 x 150 mm x 180 listů “Cardioline” 1
ECG100 ochranný obal 1
Zdravotnický napájecí zdroj AC/DC 1
Síťový napájecí kabel, 10 A 1

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Univerzální adaptér na 4mm kolík, 10 ks
Sada 10ti patentkových adaptérů pro 4 mm kolík
Universální adaptér pro 4mm kolíky, sada 10kusů
Jednorázové elektrody patentkové, 50 ks
Jednorázové elektrody na banánek 60 ks
Jednorázové elektrody neonatální, 25 ks
Jednorázové elektrody, tab, 100 ks
Hrudní elektrody balónkové Ø 24 mm – sada 6 ks
Končetinové elektrody – sada 4 ks
Končetinové elektrody pediatrické – sada 4 ks
Systém podtlakových elektrod Handy VAQ
EKG pacientský kabel IEC, 10 svodů, 4 mm kolíky
Zdravotnický síťový napájecí zdroj
Rozšíření paměti na 1000 záznamů
Interpretační algoritmus univerzity Glasgow
Ochranný potah pro ECG100
Cardioline transportní brašna pro ECG100
Skládaný termopapír 100 x 150 mm x 180 listů
Vozík pro ECG100 včetně nosného ramene pro pacientský EKG kabel