TouchECG

POPIS

SW TouchECG je softwarová implementace 12kanálového elektrokardiografu, který získává, zobrazuje, , tiskne a ukládá EKG záznamy dětských i dospělých pacientů. Také vypočítává a zobrazuje hlavní globální parametry EKG.

Software volitelně obsahuje interpretační algoritmus Glasgow pro 12svodové, klidové EKG záznamy. Interpreter umožňuje zadávat specifické údaje pacienta, jako je pohlaví, věk nebo rasa. Algoritmus může poskytnout lékaři automatickou interpretaci EKG záznamu a generování EKG diagnostických zpráv v lékařské zprávě.

SW může být volitelně dodán s funkcí DICOM pro propojení s nemocničními informačními systémy typu PACS.

Aplikaci je možné instalovat na libovolném PC, tabletu nebo notebooku s OS Windows nebo Android a splňujícím minimální HW požadavky.

Tiskový výstup je v těchto formátech: standardní nebo Cabrera, 3, 3+1, 3+3, 6 nebo 12 kanálů v automatickém módu a 3, 6 nebo 12 EKG kanálů v manuálním módu.

EKG SW je součástí sady pro klidová EKG TouchECG HD+ a nebo je možné jej zakoupit jako volitelný doplněk sady pro zátěžová EKG cubestress. Samostatně není prodejný.

SW TouchECG je plně kompatibilní s rozšířenými ambulantními pacientskými systémy PC Doktor, Medicus a Amicus. Umožňuje pořízení EKG záznamu přímo z karty pacienta a jeho uložení ve formátu pdf. Ovládáním EKG z pacientského SW se odstraňuje nebezpečí vzniku duplicitních záznamů a výrazně se zjednodušuje celý proces pořízení EKG záznamu. Přitom zůstává zachována možnost pokročilých analytických a zobrazovacích funkcí v aplikaci TouchECG.

SW TouchECG je lokalizována v českém jazyce.