xr50

POPIS

Ergometr xr50 je cyklo ergometr vhodný pro pacienty do hmotnosti 160 kg. Umožňuje nezávislé cvičení nebo ve spojení s produkty Cardioline cubestress provádět zátěžové EKG testy. Nastavení zátěže je nezávislé na rychlosti a to v rozsahu 6-450 W s krokem po 1 W.

Má nastavitelnou výšku sedla i řídítka pro výšku pacienta v rozmezí 120 až 210 cm a analogové i digitální rozhraní pro připojení PC EKG. Je možné vybrat ze sady připravených testů (např. WHO) nebo si nadefinovat vlastní sadu cvičení.

Navrženo pro pohodlí pacienta

Ergoselect xr50 má ergonomický design, zaručující správné sezení téměř pro každé tělo. Komfortní, široké sedlo zabraňuje otlakům. Sklon sedla nastavitelný, podobně jako u jízdní kola . Sedlo je mechanicky plynule nastavitelné v celém rozsahu. Díky rychlému a intuitivnímu ovládání ergometru nebylo cvičení nikdy snadnější.

Ergometr xr50 má přehledný LCD displej. Umožňuje mimo jiné vybrat z 5ti pevně nastavených přírůstkových protokolů (WHO, Hollmann a další), z 10ti uživatelsky nastavitelných programů a samozřejmě zátěž je možné také řídit manuálně.

Kvalitní provedení

Robustní mechanická konstrukce zaručuje vynikající bezpečnost a bezporuchový provoz, i když je ergometr trvale používán a musí odolat vysokému zatížení. Ergometr je vyroben pouze z vysoce kvalitních materiálů a samozřejmě splňuje všechny platné normy a požadavky na bezpečnost.

Technické parametry

Rozměry (D x Š x V)          82 cm x 42 cm x 130 cm

Hmotnost                           49 kg

Napájení                            240 V / 50Hz / 100VA

Konektivita                        RS232 a USB porty pro připojení EKG

Ergometr splňuje požadavky normy DIN VDE 0750-0238 a umožňuje plynulé nastavení zátěže v rozmezí 6 až 450 W, nezávisle na rychlosti.

Ergometr xr100 může být integrován se zátěžovými EKG Cardioline.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE

Popis Počet
Návod na použití 1
Síťový napájecí kabel 1
Propojovací seriový kabel RS232 1

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Horizontálně nastavitelné sedlo xr50, xr100
Horizontálně nastavitelné pediatrické sedlo
Propojovací seriový kabel RS232
Závodní sedlo xr50, xr100
Pediatrické sedlo
Nastavitelné pedály