Zastoupení CARDIOLINE v ČR

Společnost CARDIOLINE, SpA. zastupuje v České republice od začátku roku 2017 výhradně společnost Medicton Group s.r.o. Medicton Group s.r.o. je jedinou společností, která je oprávněná na území ČR dodávat, servisovat a provádět BTK na přístrojích značky CARDIOLINE více o servisu.

Společnost Medicton Group, s.r.o. působí na českém trhu se zdravotnickou technikou již od roku 2005. Kromě vývoje, výroby a prodeje lékařských přístrojů zajišťuje pro zdravotnická zařízení také širokou škálu metrologických, revizních, servisních a dalších kontrolních činností vztahujících se ke zdravotnickým přístrojům.

Medicton Group s.r.o.

Medicton Group disponuje zkušeným týmem biomedicínských inženýrů a techniků s odpovídajícím přístrojovým vybavením.  Kvalita služeb je garantována certifikovaným systémem managementu kvality dle norem ISO  9001, ISO 13485 a ISO 17025. Mezi spokojené zákazníky společnosti Medicton Group, s.r.o. se řadí velké fakultní nemocnice, krajské i oblastní nemocnice, ambulantní zařízení, ale také velké množství privátních ordinací lékařů na území celé České republiky.