ECG EasyApp

Archiv EKG - aplikace ECGEasyApp

Aplikace ECGEasyApp slouží pro správu, archivaci a tisk EKG záznamů pořízených EKG přístroji Cardioline. Aplikace byla uvolněna v souvislosti s uvedením na trh EKG přístroje ECG100L, ale lze ji použít pro správu EKG záznamů z jakéhokoliv jiného EKG přístroje Cardioline řady L/S/+ a dokonce i z počítačového EKG TouchECG HD+.

Aplikace je určena zejména pro ordinace praktiků a dalších privátních lékařů, kteří potřebují trvale a spolehlivě uložit EKG záznamy, a přitom nemají zázemí velkých nemocničních informačních systémů. Aplikace má neobyčejně snadné a intuitivní ovládání a nepotřebuje zdlouhavé studium manuálů a návodů.

Aplikace umožňuje na jednom místě přehledně spravovat všechny pořízené EKG záznamy a pořídit jejich trvalý archiv. Zvolený EKG záznam lze kdykoliv vytisknout na běžný kancelářský papír. Aplikace odstraňuje časové omezenou trvanlivost EKG záznamu pořízeného na termocitlivý papír, který v závislosti na kvalitě papíru a uskladnění může být již po několika letech nečitelný.

Základní vlastnosti:

  • Import EKG záznamů z EKG přístrojů Cardioline
  • Archiv EKG záznamů
  • Úprava pacientských dat v jednotlivých záznamech
  • Nastavení formátu zobrazení a tisku (rychlost/citlivost/svalové filtry/formát tisku)
  • Lokalizace v českém jazyce

Samotný EKG záznam je zobrazován a tisknut prostřednictvím libovolného prohlížeče PDF souborů. V závislosti na použitém prohlížeči PDF souborů jsou pak k dispozici i další funkce (např. odeslání EKG záznamu e-mailem apod.)