ECG200+

POPIS

Přímopíšící EKG Cardioline ECG200+ je plně 15kanálový, klidový, diagnostický elektrokardiograf určený pro pořizování, zobrazování, tisk, a ukládání klidových EKG záznamů. Je určen jak pro dospělé, tak dětské pacienty včetně novorozenců. Vedle standardních 12svodů (I, II, III, aVF, aVR, aVL a V1-V6) pořizuje i záznam vektorových Frankových svodů X, Y a Z.

EKG záznam je pořízen 10svodovým pacientským kabelem a v reálném čase zobrazován na integrovaném 7“ LCD displeji. Elektrokardiograf extrahuje kritické EKG parametry, ukládá EKG záznamy, prostřednictvím integrované termotiskárny je tiskne v automatickém nebo manuálním módu a umožňuje export dat do periferních zařízení prostřednictvím USB rozhraní. EKG záznamy mohou být exportovány ve formátu SCP nebo PDF.

Zařízení je napájeno jak ze sítě, tak z interních baterií (výdrž minimálně 5 hodin nebo 500 EKG záznamů).

Podporuje následující módy pořízení EKG záznamu: Automatický, Manuální, Statim a Arytmiemi spouštěný záznam – posledně zmíněný mód automaticky pořídí EKG záznam v případě detekce arytmie.

Přímopíšící EKG Cardioline ECG200+ tiskne na termocitlivý papír šíře 210 mm (formát A4) a podporuje standardní tiskové formáty 12×1, 6×2, 3×4, 3×4+1, 3×4+3 (3×5, 3×5+1, 3×5+3 pro tisk vektorového EKG) . Kardiograf podporuje i formát Cabrera.

Zařízení je volitelně možné vybavit interpretačním algoritmem Glasgow University, který provádí interpretaci úplného, klidového EKG signálu, a to jak v krátké, tak rozšířené formě. Interpretace je dostupná i pro dětské pacienty a to včetně detekce akutního infarktu myokardu.

Verze zařízení + je vybavena plnou konektivitou: USB a LAN (základ), WiFi (volitelné vybavení). Rozhraní WiFi podporuje i protokol WPA Enterprise networks, PEAP -TLS (klient-server certifikát) pro maximální bezpečnost nemocničních sítí.

Protokoly pro export dat: SCP-PDF (základní vybavení), XML-GDT (základní vybavení), DICOM (s volbou DICOM) a HL7 (volitelné příslušenství) pro propojení se všemi standardními systémy řízení, a lze jej plně integrovat do stávajících procesů v nemocnicích nebo na klinikách.

Přímopíšící EKG Cardioline 200+ je možné propojit s některou z aplikací z rodiny Cardioline WebApp. Cardioline ECGWebApp je inovativní, nejmodernější webová aplikace pro multimodální sdílení EKG záznamů. Akreditovaní koncoví uživatelé mají přístup prostřednictvím libovolného internetového prohlížeče bez nutnosti instalace jakéhokoliv SW na jejich počítače.

EKG je možné objednat i v sadě s jednorázovými elektrodami.

Základní představu o zařízení si můžete udělat i na základě produktového videa.

Produktový list ke stažení ECG200+

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE

Popis Počet
Návod na použití 1
EKG pacientský kabel standard IEC, 10 svodů, 4 mm kolíky 1
Ag/AgCl končetinové elektrody, sada 4 ks 1
Ag/AgCl hrudní elektrody balónkové (24 mm průměr), sada 6 ks 1
EKG skládaný termopapír 210 x 295 mm x 180 listů “Cardioline” 1
EKG pravítko 1
Zdravotnický napájecí zdroj AC/DC 1
Síťový napájecí kabel, 10 A 1
ECG200 ochranný obal 1

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Univerzální adaptér na 4 mm kolík, 10 ks
Sada 10patentkových adaptérů pro 4 mm kolík
Universální adaptér pro 4 mm kolíky, sada 10kusů
Jednorázové elektrody patentkové, 50 ks
Jednorázové elektrody na banánek 60 ks
Jednorázové elektrody neonatální, 25 ks
Jednorázové elektrody, tab, 100 ks
Hrudní elektrody balónkové Ø 24 mm – sada 6 ks
Končetinové elektrody – sada 4 ks
Končetinové elektrody pediatrické – sada 4 ks
Systém podtlakových elektrod Handy VAQ
EKG pacientský kabel IEC, 10 svodů, 4 mm kolíky
Zdravotnický síťový napájecí zdroj
Rozšíření paměti na 1000 záznamů
Interpretační algoritmus univerzity Glasgow
Ochranný potah pro ECG200S
Skládaný termopapír 210mm x 295mm x 180 listů
Vozík pro ECG200S včetně nosného ramene pro pacientský EKG kabel