ECG200+

POPIS

Přímopíšící EKG Cardioline ECG200+ je 12/15kanálový, klidový, diagnostický elektrokardiograf určený pro pořizování, zobrazování, tisk, a ukládání klidových EKG záznamů. Je určen jak pro dospělé, tak dětské pacienty včetně novorozenců. Vedle standardních 12svodů (I, II, III, aVF, aVR, aVL a V1-V6) pořizuje volitelně i záznam vektorových Frankových svodů X, Y a Z.

EKG záznam je pořízen 10svodovým pacientským kabelem a v reálném čase zobrazován na integrovaném 7“ LCD displeji. Elektrokardiograf extrahuje kritické EKG parametry, ukládá EKG záznamy, prostřednictvím integrované termotiskárny je tiskne v automatickém nebo manuálním módu a umožňuje export dat do periferních zařízení.

Zařízení je napájeno jak ze sítě, tak z interních baterií (výdrž minimálně 5 hodin nebo 500 EKG záznamů).

Podporuje následující módy pořízení EKG záznamu: Automatický, Manuální, Statim a Arytmiemi spouštěný záznam – posledně zmíněný mód automaticky pořídí EKG záznam v případě detekce arytmie.

Přímopíšící EKG Cardioline ECG200+ tiskne na termocitlivý papír šíře 210 mm (formát A4) a podporuje standardní tiskové formáty 12×1, 6×2, 3×4, 3×4+1, 3×4+3 (3×5, 3×5+1, 3×5+3 pro tisk vektorového EKG) . Kardiograf podporuje i formát Cabrera. Samozřejmostí je beztiskový mód pořízení EKG záznamu, kdy je EKG zachyceno pouze na displej a do paměti přístroje a tiskne se jen na vyžádání.

Zařízení je volitelně možné vybavit interpretačním algoritmem Glasgow University, který provádí interpretaci úplného, klidového EKG signálu, a to jak v krátké, tak rozšířené formě. Interpretace je dostupná i pro dětské pacienty a to včetně detekce akutního infarktu myokardu.

Přístroj 200+ je vybaven plnou síťovou konektivitou: USB a LAN (základ), WiFi (volitelné vybavení). Rozhraní WiFi podporuje i protokol WPA Enterprise networks – PEAP/TLS (klient-server certifikát) pro maximální bezpečnost nemocničních sítí.

Podporované protokoly pro export dat: SCP-PDF, XML-GDT, DICOM (s volbou DICOM) a HL7 (projektově) pro propojení se všemi standardními systémy řízení. EKG přístroj je proto možné plně integrovat do stávajících procesů v nemocnicích nebo na klinikách.

EKG záznamy pořízené přístrojem ECG200+ je možné archivovat v cloudovém archivačním systému Cardioline ECGWebApp. Cardioline ECGWebApp je inovativní, nejmodernější webová aplikace pro multimodální sdílení EKG záznamů. Autorizovaní koncoví uživatelé mají přístup k uloženým záznamům prostřednictvím běžných internetových prohlížečů bez nutnosti instalace klientů na jejich počítače.

EKG je možné objednat i v sadě s jednorázovými nebo podtlakovými elektrodami.

K EKG přístroji je možné připojit čtečku čárových kódů, případně čtečku magnetických karet a dále externí datové úložiště (přes USB rozhraní).

Základní představu o zařízení si můžete udělat i na základě produktového videa.

Produktový list ke stažení ECG200+

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE

Popis Počet
Návod na použití 1
EKG pacientský kabel standard IEC, 10 svodů, 4 mm kolíky 1
Ag/AgCl končetinové elektrody, sada 4 ks 1
Ag/AgCl hrudní elektrody balónkové (24 mm průměr), sada 6 ks 1
EKG skládaný termopapír 210 x 295 mm x 180 listů “Cardioline” 1
EKG pravítko 1
Zdravotnický napájecí zdroj AC/DC 1
Síťový napájecí kabel, 10 A 1
ECG200 ochranný obal 1

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Univerzální adaptér na 4 mm kolík, 10 ks
Sada 10patentkových adaptérů pro 4 mm kolík
Universální adaptér pro 4 mm kolíky, sada 10kusů
Jednorázové elektrody patentkové, 50 ks
Jednorázové elektrody na banánek 60 ks
Jednorázové elektrody neonatální, 25 ks
Jednorázové elektrody, tab, 100 ks
Hrudní elektrody balónkové Ø 24 mm – sada 6 ks
Končetinové elektrody – sada 4 ks
Končetinové elektrody pediatrické – sada 4 ks
Systém podtlakových elektrod Handy VAQ
EKG pacientský kabel IEC, 10 svodů, 4 mm kolíky
Zdravotnický síťový napájecí zdroj
Rozšíření paměti na 1000 záznamů
Interpretační algoritmus univerzity Glasgow
Ochranný potah pro ECG200S
Skládaný termopapír 210mm x 295mm x 180 listů
Vozík pro ECG200S včetně nosného ramene pro pacientský EKG kabel