CUBEHOLTER WS

CUBEHOLTER WS (Workstation)

CUBEHOLTER je analytický EKG holter software nové generace, určený pro rychlou a spolehlivou analýzu vícedenních záznamů EKG. Pracovní postupy a operace od přípravy zapisovače po tisk závěrečné zprávy jsou zefektivněny a zjednodušeny, a umožňují rychlé zpracování záznamu.
Použité mezinárodně oceněné analytické algoritmy spolehlivě klasifikují arytmie, srdeční tepy i stimulované tepy a prezentují výsledky ve více formátech pro lepší přehlednost.
Analýza HRV, QT a ST je rovněž připojena k závěrečné zprávě. CUBEHOLTER je nejlepším řešením pro samostatné pracoviště ordinací privátních lékařů i diagnostická oddělení nemocnic.

CUBEHOLTER WS přináší zejména:

  • Přehledné uživatelské rozhraní
  • Oceňované analytické algoritmy
  • Vylepšené řízení artefaktů
  • Vizualizace vyšetření bez analýzy
  • Podpora bezkabelových holterů Cortrium C3+

Cílový uživatelé

Cílovou skupinou software Cardioline CUBEHOLTER WS jsou zejména ordinace privátních kardiologů nebo internistů a diagnostická pracoviště v nemocnicích (samostatná).

Podpora nových EKG holterů

Nový EKG holter software podporuje vyhodnocení z nových EKG holterů Cardioline ClickholterWalk400h a nově i bezkabelových holterů Cortrium C3+. Zajištěno je zpracování signálu pro 3 i 12 kanálů, délce záznamu až 7 dní a vzorkovací frekvenci až 1000 Hz. Tato vzorkovací frekvence zajišťuje šířku pásma EKG signálu 0,05 – 300 Hz. Nový systém je tak vhodný i pro kardiology v pediatrii a neonatální péči.

Díky tomu, že SW umožňuje i zpracování EKG záznamu ze speciálních bezkabelových EKG holterů Cortrium C3+, otevírá se uživatelům další oblast použití, kterou je zejména sportovní medicína a dlouhodobý monitoring.

Zpětná kompatibilita se stávajícími EKG holtery Cardioline

Nový SW CUBEHOLTER zajišťuje zpracování záznamů i ze starších holterů Cardioline Clickholter a Walk400h. Nový systém tak umožňuje používat původní EKG holtery Cardioline a EKG holtery nové generace souběžně vedle sebe včetně použití holterů Cortrium C3+. Přechod na nový systém tak může být postupný v závislosti na potřebách a možnostech zdravotnického zařízení.

Produktový list CUBEHOLTER ke stažení: Cubeholter