ergoselect 600

POPIS

Ergoselect 600 je robustní ergometr určený pro pacienty s hmotností do 300 kg. Je navržen tak, aby mohl být používán pro zátěžové EKG testy i pro rehabilitaci kardiovaskulárního systému.

Přístroj se může pochlubit nastavitelným opěradlem, speciálními pedály s nastavitelnou roztečí a přídavnými polštáři, které zvyšují vzdálenost mezi sedací plochou a osou pedálu a umožňují tak optimální nastavení pro individuálního pacienta.

Navrženo pro pohodlí pacienta

Ergometr Ergoselect 600 má velmi pohodlný průchozí rám, široký rozsah nastavení sedadla a velkou plocha sedadla, což jsou důležité předpoklady pro použití ergometru u obézních pacientů.
Vysoké opěradlo odlehčuje oblast beder a pánve během tréninku. Zvláště pacienti s dysfunkcí bederní páteře nebo s podobnými problémy mohou cvičit bez bolesti.

Ergoselect 600 má přehledný LCD displej.

Kvalitní provedení

Robustní mechanická konstrukce zaručuje vynikající bezpečnost a bezporuchový provoz, i když je ergometr trvale používán a musí odolat vysokému zatížení. Ergometr je vyroben pouze z vysoce kvalitních materiálů a samozřejmě splňuje všechny platné normy a požadavky na bezpečnost.

Technické parametry

Rozměry (D x Š x V)         165 cm x 75 cm x 108 cm

Hmotnost                           86 kg

Napájení                            240 V / 50Hz / 60VA

Konektivita                         RS232 a USB porty pro připojení EKG

Ergometr splňuje požadavky normy DIN VDE 0750-0238 a umožňuje plynulé nastavení zátěže v rozmezí 6 až 999 W nezávisle na rychlosti.

Systém může být dodán s modulem NIBP pro automatické měření krevního tlaku bez interference. Mikroprocesorem řízená funkce poskytuje přesné měřicí hodnoty – i při vysokých zatíženích.

Ergoselect 600 může být integrován se zátěžovými EKG Cardioline.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE

Popis Počet
Návod na použití 1
Síťový napájecí kabel 1
Propojovací seriový kabel RS232 1

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Propojovací sériový kabel RS232