ergoselect 400

POPIS

Ergometr s ručními pedály vyvinutý pro pacienty s pohybovými obtížemi dolních končetin a pro vozíčkáře. Pro tyto pacienty je Ergoselect 400 ideálním ergometrem pro zátěžové testy a pro rehabilitační cvičení.

Pevně připojenou židli s protiskluzovými opěrkami nohou je možné volitelně nahradit speciálním podstavcem pro vozíčkáře. Podstavec zajistí bezpečné uzamčení předních koleček vozíku a současně umožní nastavit optimální vzdálenost vozíku od pedálů podle individuálních potřeb pacienta.

Ergometr umožňuje elektricky nastavit výšku pedálů a zátěž v rozmezí 6 až 999 W. Ergometr splňuje normu DIN VDE 0750-0238.

Ergometr je určen pro pacienty s hmotností do 120 kg. Má přehledný LCD displej a umožňuje připojit PC EKG přes kabel RS232 nebo USB.

Robustní mechanická konstrukce zaručuje vynikající bezpečnost a bezporuchový provoz, i když je ergometr trvale používán a musí odolat vysokému zatížení. Ergometr je vyroben pouze z vysoce kvalitních materiálů a samozřejmě splňuje všechny platné normy a požadavky na bezpečnost.

Ergometr je možné dodat včetně NIBP modulu pro měření krevního tlaku pacienta.

Ergoselect 400 může být integrován se zátěžovými EKG Cardioline.

Technické parametry

Rozměry (D x Š x V)                            130 cm x 87 cm x 135 cm

Hmotnost                                              73 kg

Napájení                                               240 V / 50Hz / 50VA

PŘÍSLUŠENSTVÍ V DODÁVCE

Popis Počet
Návod na použití 1
Síťový napájecí kabel 1
Propojovací seriový kabel RS232 1

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Propojovací sériový kabel RS232